كسي كه هرگز تحت فشار نزيسته باشد، آزادي را لمس نمي كند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

چاپ کتاب و مراحل آن در انتشارات پیشگامان مسیر دانش

چاپ کتاب و مراحل آن در انتشارات پیشگامان مسیر دانش

 

چاپ کتاب و مراحل آن در انتشارات پیشگامان مسیر دانش

۱– آماده كردن فایل تایپ شده ی کتاب توسط شما .

(اگر صفحه آرایی انجام شده باشد، که مشکلی نیست، اگر صفحه آرایی تنظیم نشده باشد باید به کارشناسان ما داده شود تامشکلات فایل برطرف شود.)

۲- بررسی و ارسال اثر(فایل کتاب) و عقد قرارداد و تحویل فایل نهایی به موسسه پیشگامان مسیر دانش .

۳- انجام مراحل اداری توسط انتشارات پیشگامان مسیر دانش شامل موارد روبرو می باشد.

اخذ شابک کتاب – اخذ فیپا کتاب – اخذ مجوز ارشاد برای کتاب به صورت فوری

۴- صادر شدن مجوز چاپ کتاب توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی .

۵- طراحی جلد که طرح جلد به عهده انتشارات میباشد ولی در صورت تمایل می توانید خودتان طرح جلد را آماده و به انتشارات تحویل دهد.

۶- چاپ کتاب، توسط انتشارات و تحویل آن به نویسنده . کتاب چاپ شده با هماهنگی به نشانی ثبت شده شما، ارسال می گردد.

انتشارات پیشگامان مسیر دانش ، با همکاری متخصصان و کارشناسان در رشته های مختلف در موضوع تبدیل پایان نامه به کتاب ، آماده همکاری با شما میباشد.

پایان نامه شما با رعایت تمامی اصول چاپ کتاب، به کتاب تبدیل میشود . و بعد از آن کتاب شما ، با تضمین چاپ میشود.

اگر قصد ثبت سفارش و یا درخواست دریافت خدمات مشاوره از کارشناسان و پژوهش گران ما را در موضوعات چاپ کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب ، چاپ کتاب ارزان دارید ، کافیست با ما تماس گرفته و یا با تکمیل فرم زیر منتظر تماس ما باشید.

چرا ما؟

امروزه در حالیکه مشتری مداری یکی ازشاخص ترین ارزشها در عرصه تجارت به شمار می رود تیم تحصصی ThesisPublication با بهره گیری از ابزارهای روز دنیا و تسهیل در امر ارائه خدمات با توجه به نیاز مشتری به صورت آنلاین و حضوری رضایتمندی بیشتری از سوی مشتریان خود کسب نموده است.

رضایتمندی نه فقط به لحاظ کیفیت و کمیت خدمات قابل ارائه بلکه امروزه اعتماد سازی در یک همکاری در گرو ساختن یک بستر هموار و پایدار در جهت رشد و رسیدن به یک نقطه ایده ال در هر زمینه است.از اینرو پیشنهاد ما بازدید شما از مجموعه ماست چرا که با یک بازدید از شرکت ما که مجهز به سیستم CRM میباشد اعتماد شما صد درصد جلب خواهد شد.

مدیریت پروژه تحویل کتاب

گروه Thesis Publication به عنوان یکی از اولین و تخصصی ترین مراکز تبدیل پایان نامه به کتاب ، از تکنیکهای مدیریت پروژه و برنامه ریزی دقیق در تحویل پروژه ها به مشتریان بهره جسته است به گونه ای که مشتریان همواره میتوانند به دریافت به موقع کتب منتشر شده خود اطمینان داشته باشند.

لازم به ذکر است پس از برآورد هزینه و زمان انجام تبدیل پایان نامه به کتاب از سوی موسسه و ارائه فاکتور به مشتری، این فاکتور تا یک ماه معتبر است و شما میتوانید در طول این یک ماه، نسبت به واریز وجه و آغاز کار اقدام نمایید. در مواردی که بیشتر از یک ماه از تاریخ ارائه فاکتور به مشتری گذشته است، موسسه موظف است در کمتر از دوازده ساعت از درخواست مجدد، فاکتور جدید را به مشتری ارائه نماید.

نکته مهم اینکه تنها تغییری که ممکن است در فاکتور جدید لحاظ گردد، زمان تحویل پروژه است و هیچ تغییری در هزینه ایجاد نخواهد شد. با توجه به اینکه در هر فصل کاری، تراکم پروژه ها کم و زیاد خواهد شد، زمان تحویل پروژه ترجمه نیز با اندکی تغییر همراه است.

صرفه جویی در هزینه و زمان

استفاده از خدمات شرکت ما موجب صرفه جویی در هزینه های ذیل خواهد گردید:

با استفاده از خدمات شرکت ThesisPublication از خانه، دانشگاه، یا محل کار خود سفارش خود را ثبت کنید، پرداخت خود را انجام دهید، و سفارش خود را پس از اتمام، به صورت غیر حضوری و از طریق پست پیشتاز یا پیک در کمترین زمان دریافت نمائید.

بسیاری از مشتریان، تصور می کنند که هزینه های تبدیل پایان نامه به کتاب بسیار بالا است از این رو از تبدیلآن به کتب منصرف می شوند ولی می توان با هزینه های بسیار پایین و در زمان مناسب پایان نامه های شما را تبدیل به کتاب نمود.فقط کاقس است با ما در تماس باشید

تحویل فوری: پایان نامه های شما ظرف ۳۰ روز کاری به کتاب تبدیل و کتب چاپ شده برای شما ارسال می گردد

تخفیف

دانشجویان در صورت معرفی یکی دوستان خود مشمول دریافت تخفیف ۱۰ درصدی در تعرفه خدمات خواهند شد و به مین ترتیب در صورت معرفی دوستان بیشتری برای تبدیل پایان نامه به کتاب این تخفیف هزینه افزایش خواهد یافت.

پاسخگویی مناسب و پایبندی به تعهدات

شما می توانید به راحتی و۲۴ ساعته از ارسال درخواست پشتیبانی ، گفتگوی آنلاین و تلفن با کارشناسان تیم تحصصی ThesisPublication تماس حاصل نمایید. متوسط زمان پاسخگویی به تیکت ها حدود نیم ساعت می باشد.

تجربه بالا و صداقت در کار و ارتباط با مشتریان

با بیش از چند سال تجربه در ارائه خدمات، دارای تیمی متخصص و آشنا به اصول حرفه ای

چاپ کتاب و مراحل آن در انتشارات پیشگامان مسیر دانش

برچسب ها :